660 801 132 info@al-art.pl

Cześć!

Mam na imię Alicja, warsztaty z ludźmi to moja pasja od ponad 12 lat pracowałam jako Instruktor terapii zajęciowej w ośrodkach z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, prowadziłam zajęcia za pomocą różnych metod oraz technik.

Moja wiedza, zdolności oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi pozwalają  mi na stworzenie urozmaiconej i bogatej oferty edukacyjno – artystycznej, skierowanej do odbiorców w różnym wieku. Moja wyobraźnia i dotychczas wykonywany zawód daje mi możliwości by korzystać z wiedzy i doświadczenia podczas pracy w mojej firmie. Moja wrażliwość artystyczna jest gwarancją ciekawych i kreatywnych zajęć. Połączenie dziedzin mojego dotychczasowego życia podejścia do zabawy, edukacji, sprawia  że mam wiele kreatywnych pomysłów na warsztaty  ceramiczne oraz DIY. 

To co robię daje mi możliwość obserwowania jak uczestnicy zajęć czerpią z nich to co najważniejsze w życiu, czyli otwarty umysł i kreatywne spojrzenie na świat. Jestem zwolenniczką twórczego i kreatywnego życia, czerpię radość oczami, uszami oraz wyobraźnią.

Uważam że żyjemy w otoczeniu pięknej natury, która tak wiele jeszcze przed nami skrywa…  Lepię z wałeczków, płata, toczę na kole, oczywiście lubię czasem wziąć cięższe narzędzie do ręki i oszlifować kawałek drewna. Tworzę z materiałów  o różnej gramaturze raz coś szorstkiego, kolejnym razem coś bardziej subtelnego, gładkiego , praca z gliną daje mi szanse wyrazić to co w danym momencie czuję, jest to niespieszna praca rąk, którą bardzo sobie cenię.

 

pozdrawiam

Alicja